Dragon King Adhesive Logo Introducing New Hot Melt Adhesive

Products

Our Products with all technical Details and Descriptions

Blog

Newest Things about Hot Melt Adhesives and their applications

Catalog

Download Our PDF Catalog For all of Our products

Hot Melt Adhesive is our area of expertise

چسب گرما ذوب چیست؟

چسب گرما ذوب  که به عنوان چسب ، هات ملت (Hot Melt Adhesive ) ، گرانول و چسب گرم شناخته می شود ، یک رزین ترموپلاستیک 100٪ جامد است که معمولا در شکل های گرانول ، میله ای و قالبی به بازار عرضه می گردد . از شاخصه های مشترک بین انواع این چسب آن است که همه آنها نیاز به حرارت و گرم شدن در زمان مصرف دارند  ، این چسب ها در دمای مشخصی(بنا بر نوع مصرفی و کد محصول) از حالت جامد به حالت مایع با چگالی بالا تغییر شکل می دهند و مجددا پس از افت دما به حالت جامد در می آیند که قادر است در عرض چند ثانیه دو ماده غیر متخلخل را بهم پیوند دهد.

این نوع چسب فاقد حلال است و در صنایع مختلف کاربرد دارد و از جمله مزایای آن کاهش یا حذف حلال های شیمیائی نسبت به چسب های پایه حلال و همچنین عدم وجود ترکبات آلی فرار ( VOC ) می باشد ، بنابراین سازگار با محیط زیست است و کپک نمی زند. چسب های گرما ذوب یا گرانول ( Hot Melt Adhesive ) ماندگاری بالایی دارد و معمولاً می توان آن را بدون اقدامات احتیاطی خاصی نگهداری کرد. چسب گرانول یا هات ملت معمولا بر پایه های مختلفی از جمله EVA, HMPSA, APO/APAO و پلی آمید می باشند .

چسب های گرما ذوب یا هات ملت (Hot Melt Adhesive ) برند King Dragon ، با ویژگی ها و کیفیت های متنوع  طیف گسترده ای از چسب های مختلف با عملکرد بالا را با خواص ویژه فراهم کرده که حتی برای خاص ترین و پیچیده ترین نیازها یک راه حل ایده آل را ارائه می دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای ما در زمینه راه حل فنی  ، قوی ترین پشتیبان شما خواهد بود.

کاربرد چسب گرما ذوب در صنایع

Packaging

Labeling

Binding

چوب

بهداشتی

Automobiles

Our Brands

Not Sure yet? Need More Consulting? Contact US Now...

Our Customers